Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Pierwsza w Polsce wyszukiwarka secondhandów

SecondHandy będzie aplikacją, z której będzie można korzystać przez przeglądarkę internetową. Znajdziesz w niej profile sklepów z używaną odzieżą w największych miastach Polski, a później również w mniejszych miejscowościach.

Oprócz takich informacji, jak godziny otwarcia i lokalizacja sklepu za pomocą odpowiednich filtrów dowiesz się też, kiedy w danym sklepie dostarczany jest nowy towar, kiedy ceny są najniższe oraz jaki asortyment oferuje sklep.

Dzięki możliwości dodawania opinii oraz ocen możliwe będzie również wybranie spośród najlepszych sklepów w mieście.

Dlaczego to robimy?

Dostęp do informacji

Przekonaliśmy się na własnej skórze, jak trudno jest znaleźć w internecie jakiekolwiek informacje o secondhandach w naszym mieście, a także w innych miastach w Polsce.

Google? Strzępki informacji. Facebook? Są grupy, ale trzeba w nich długo szukać. Najbardziej pomocni są znajomi i rodzina – niestety nie wiedzą o wszystkim.

Chcemy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł odszukać najważniejsze informacje o sklepach w danym mieście, wyrazić swoją opinię i jednocześnie korzystać z opinii innych łowców perełek ?

Sklep

30+ tys

Sklepów w całej Polsce

Ludzie

10+ mln

Klientów

Opinie

Wiarygodne

Opinie

Logo SecondHandy

1

Miejsce

Sukienka

MODNIE

Świnka skarbonka

OSZCZĘDNIE

Wspieranie oszczędności

Sytuacja gospodarcza w Polsce przez wiele lat zmuszała nas do oszczędzania pieniędzy. To właśnie przez to zaczęliśmy intensywnie korzystać z secondhandów.

Okazało się, że stało się to Naszym atutem i teraz potrafimy dosłownie za grosze ubrać się naprawdę modnie!

Chcemy, żeby każdy miał równą szansę zadbania o swoją garderobę, a zaoszczędzone dzięki temu pieniądze przeznaczył na ważne dla niego cele.

Ochrona środowiska

Ogromne firmy odzieżowe kreują w nas potrzebę posiadania coraz nowszych ubrań, nakręcając tzw. fast fashion – ciągłe wyprzedaże, nowe kolekcje co kilka tygodni, czego skutkiem są później miliony ton ubrań na wysypiskach śmieci.

Kupując ubrania z drugiej ręki dajemy im drugie życie i jednocześnie działamy przeciwko nadmiernemu marnotrawstwu, jakie obecne jest na świecie.

Pamiętajmy tylko, żeby kupione przez nas w secondhandach ubrania nie skończyły tak jak rzeczy z sieciówek – przetwórzmy je lub oddajmy potrzebującym!

Sukienka

ŚWIADOMIE